Konsultacja psychologiczna

Konsultacja

psychologiczna

Jeśli zastanawiasz się nad pomocą specjalisty, ale nie wiesz, którą formę wsparcia wybrać, zapraszamy na konsultację z psychoterapeutą. W trakcie spotkania pomoże on lepiej zrozumieć Twoje trudności i dobierze odpowiednią dla Ciebie formę terapii. W przypadku konieczności konsultacji z innym specjalistą bądź podjęcia leczenia stacjonarnego wskażemy Ci godne polecenia placówki.
Współpracujemy z ośrodkami pomocy zarówno z zakresu terapeutycznego, medycznego jak i rehabilitacyjnego. Staramy się, aby każdy pacjent po spotkaniu miał jasność co do diagnozy oraz dalszego postępowania terapeutycznego.

Konsultacja kwalifikująca do terapii grupowej DDA / DDD jest spotkaniem ze specjalistą prowadzącym. W jej trakcie terapeuta zbierze podstawowe informacje na temat problemu, z jakim aktualnie się borykasz. Spyta również o Twoje dzieciństwo i okres dorastania.
Spotkanie to daje możliwość poznania terapeuty, zadania ewentualnych pytań odnośnie programu i zasad terapii oraz przedstawieniu własnych oczekiwań.

Aktualnie wszelkie konsultacje odbywają się online. 

Spotkanie trwa 50 min. Koszt sesji – 150 zł.

Przewiń do góry