Adrianna Przybysz

Adrianna Kawczyńska

nasz zespół

Psychoterapeuta

Od kilku lat pracuję jako psychoterapeutka pomagając osobom chorującym psychicznie, doświadczającym trudności w relacjach interpersonalnych, chcącym wzmocnić poczucie własnej wartości oraz poprawić jakość swojego życia. Dzięki kształceniu z zakresu Psychoterapii Integracyjnej moja praca charakteryzuje się indywidualnym podejściem i możliwością dostosowania odpowiedniej interwencji psychoterapeutycznej wobec różnorakich trudności życiowych.

Podejmując współpracę z klientami pomagam w rozpoznawaniu i rozumieniu przyczyn dokuczających im problemów. Zmierzamy wspólnie do usunięcia lub zmniejszenia nasilenia objawów utrudniających funkcjonowanie oraz do doskonalenia zdolności i zasobów osobistych.
Prowadzę terapię indywidualną, a także grupy wsparcia. Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna oraz psychologia przedsiębiorczości i zarządzania. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Kompetencje psychoterapeutyczne rozwijam poprzez udział w licznych szkoleniach, konferencjach i treningach terapeutycznych.
Współpracuję z placówkami oferującymi wsparcie dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego m.in. z Bródnowskim Stowarzyszeniem Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST” udzielając indywidualnych konsultacji psychologicznych, prowadząc grupy wsparcia i warsztaty rozwojowe. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Oddziale IV Szpitala Nowowiejskiego, a także placówkach dziennego pobytu dla osób po kryzysach psychicznych działających w modelu środowiskowym.

Przewiń do góry